Home

Kata pengantar tulang rusuk Momentum splitski polumaraton majica Ahli matematika Juga kanvas

Slobodna Dalmacija - Split je još jednom dokazao da se 'podebljanim fontom'  upisao na trkačku kartu svijeta: Afrikanci odnijeli pobjedu u polumaratonu  i maratonu
Slobodna Dalmacija - Split je još jednom dokazao da se 'podebljanim fontom' upisao na trkačku kartu svijeta: Afrikanci odnijeli pobjedu u polumaratonu i maratonu

Nepoznati Bosanac pobijedio na maratonu, u cilj ušao minutu prije  favoritkinje utrke - Tuzla L!VE
Nepoznati Bosanac pobijedio na maratonu, u cilj ušao minutu prije favoritkinje utrke - Tuzla L!VE

Slobodna Dalmacija - Ni kiša ni vjetar nisu pokvarili Splitski maraton,  trčali su svi, oko starta se skupila bome sila svih generacija
Slobodna Dalmacija - Ni kiša ni vjetar nisu pokvarili Splitski maraton, trčali su svi, oko starta se skupila bome sila svih generacija

Split Marathon 2023. - 26.2.2023.

splitski maraton | Magazin Trčanje

Krstulović Opara predstavio 19. Splitski polumaraton: “Pored zdravlja, za  sudjelovanje su dovoljni dišpet, volja i forca” - Split Maraton 2023
Krstulović Opara predstavio 19. Splitski polumaraton: “Pored zdravlja, za sudjelovanje su dovoljni dišpet, volja i forca” - Split Maraton 2023

Splitski polumaraton 2016

VIDEO] Splitski maraton osvojili Jean Baptista Simukeka i Clementine  Mukandanga iz Ruande - tportal
VIDEO] Splitski maraton osvojili Jean Baptista Simukeka i Clementine Mukandanga iz Ruande - tportal

Splitski maraton osvojili Jean Baptista Simukeka i Clementine Mukandanga –  Prigorski.hr
Splitski maraton osvojili Jean Baptista Simukeka i Clementine Mukandanga – Prigorski.hr

Split maraton 2020. – pun pogodak! – Trčanje.hr

Slobodna Dalmacija - Kao zagrijavanje za sutrašnji polumaraton i maraton  održane utrke DM dječje milje i Trofej Slobodne Dalmacije
Slobodna Dalmacija - Kao zagrijavanje za sutrašnji polumaraton i maraton održane utrke DM dječje milje i Trofej Slobodne Dalmacije

Kenijci najbolji na Splitskom polumaratonu; briljirali i trkači iz BiH /  Bljesak.info | BH Internet magazin
Kenijci najbolji na Splitskom polumaratonu; briljirali i trkači iz BiH / Bljesak.info | BH Internet magazin

Split Marathon | Split

FOTO] Premijerni Split Maraton – Nikolina Šustić Stanković pobjedu odnijela  na ulicama svoga grada - 3sporta.com
FOTO] Premijerni Split Maraton – Nikolina Šustić Stanković pobjedu odnijela na ulicama svoga grada - 3sporta.com

Split Marathon - [never stop - 21 Split maraton starting... | Facebook

Vinko Mihanović: Splitski ili dubrovački polumaraton? | Dalmatinski portal

Majica kratki rukav muska - Split Maraton 2023

Splitski polumaraton rasprodan, pogledajte cijeli program - Index.hr

Split Marathon - Staying focused 🏃🏃‍♀️ Maraton 42.195 km... | Facebook

Slobodna Dalmacija - Startao Trofej Slobodne, uvertira u Splitski maraton:  uz Oparu u pet kilometara izazova potrčale i brojne Splićanke
Slobodna Dalmacija - Startao Trofej Slobodne, uvertira u Splitski maraton: uz Oparu u pet kilometara izazova potrčale i brojne Splićanke

Slobodna Dalmacija - Padalo se i grabilo, naš je reporter trčao i pisao,  šjor Dinko je u 70. 'opalio' prvi Maraton i uspio, trijumfirali su Ljiljana  i Ivan, Ivošević nam je priznao:
Slobodna Dalmacija - Padalo se i grabilo, naš je reporter trčao i pisao, šjor Dinko je u 70. 'opalio' prvi Maraton i uspio, trijumfirali su Ljiljana i Ivan, Ivošević nam je priznao: